Odwiedź nas na facebook'u!

O nas

Film i fotografia to nasza pasja. Z nią tworzymy Wasze wspomnienia.

Od ponad dziesięciu lat zajmujemy się kompleksową obsługą filmową i fotograficzną szerokiej gamy imprez. Głównym zamierzeniem firmy JUSMAR jest obsługa video i foto uroczystości takich jak: śluby, komunie, studniówki. chrzty. Posiadamy także doświadczenie w produkcji teledysków zespołów muzycznych. Zajmujemy się produkcją filmów, fotografią plenerową i reportażową. 

Nasze Studio dysponuje najnowszym sprzętem do postprodukcji filmów video, oraz profesjonalnym sprzętem fotograficznym firmy CANON. Do wykonania zdjęć używamy aparat fotograficzny z wymiennymi jasnymi stałoogniskowymi obiektywami firmy CANON. Do filmowania używamy jasnej kamery HD która bardzo dobrze spisuje się w ciemnych pomieszczeniach tj kościoły, sale balowe, sale koncertowe itp. bez użycia dodatkowego światła. Nowością w naszej firmie jest kamera DSLR (lustrzanka pełnoklatkowa). Do produkcji filmu używamy program montażowy EDIUS, w którym można precyzyjnie zmontować każdą scenę oraz opatrzyć film w płynne przejścia pomiędzy ujęciamu.

Kontakt z kamerą i możliwość uchwycenia niepowtarzalnych chwil daje nam wiele satysfakcji. Jesteśmy bowiem dokumentalistami Waszych wspomnień. Montaż pozwala nam nieco dodać inwencji twórczej, która w tym przypadku jest nieograniczona. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i traktujemy je z należytą starannością. W naszej pracy staramy się stale rozwijać, tak aby sprostać nawet największym wyzwaniom stawianym przez naszych klientów. Nie obawiamy się trudnych zadań, zapewniając przy tym miłą i fachową obsługę.
Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty.